Ondrášek opět skóroval a pomohl Wisle na první místo polské ligy

Český útočník Zdeněk Ondrášek pomohl Wisle Krakov v polské lize jedním gólem k vítězství 5:2 nad Gdaňskem. Devětadvacetiletý fotbalista dal šestou branku v posledních pěti zápasech. Celkem jich má v dosavadních osmi kolech na kontě sedm a je nejlepším střelcem soutěže.

Český fotbalista Zdeněk Ondrášek (třetí zleva) po podpisu smlouvy s Wislou Krakov.

Ondrášek, který byl vyhlášen nejlepším hráčem polské ligy za srpen, vyrovnal v 18. minutě na 1:1. Gdaňsk se poté ještě jednou ujal vedení, ale domácí do přestávky opět srovnali. Po pauze přidali další tři góly a v závěru navíc zahodili pokutový kop.

Wisla se díky vítězství na Gdaňsk bodově dotáhla a zásluhou lepšího skóre ho sesadila z prvního místa tabulky. O bod zpět jsou Bialystok a Gliwice.