Baroš zařídil remízu Aston Villy v Sheffieldu

SHEFFIELD

Reprezentační útočník Milan Baroš se po osmi měsících dočkal gólu v Premier League. Jeho trefa v pondělní dohrávce mezi domácím Sheffieldem a Aston Villou znamenala pro hosty zisk bodu za remízu 2:2.

Milan Baroš na tréninku reprezentace.

Baroš se objevil v základní sestavě a byl jedním z klíčových mužů Aston Villy. Už ve druhé minutě u něj začala akce, na jejímž konci byl vedoucí gól Bulhara Petrova.

Sheffiled po přestávce v průběhu čtrnácti minut dokázal skóre otočit, ale vzápětí přišla velká Barošova chvíle: sotva minutu po vedoucím gólu domácích se dostal osm metrů od branky k propadlému míči a dělovkou málem protrhl síť. Baroš se naposledy trefil 16. dubna proti Birminghamu, tehdy však dokonce dvakrát.

Anglie - dohrávka 17. kola
Sheffield United - Aston Villa 2:2 (50. Quinn, 64. Webber - 2. Petrov, 65. Baroš).