Ondrášek pomohl gólem Wisle k výhře nad Lubinem

Zdeněk Ondrášek otevřel skóre zápasu 15. kola polské ligy a pomohl Wisle Krakov k vítězství nad Zaglebií Lubin 3:2. Český útočník si připsal osmý gól v sezoně v deváté minutě, kdy k němu propadl míč po rohovém kopu a zblízka prostřelil brankáře Hladuna.

Zdeněk Ondrášek (vlevo) přebírá cenu pro nejlepšího fotbalistu polské ligy za měsíc srpen - archivní snímek.

V 22. minutě přidal druhý gól Boguski, Wisla ale náskok neudržela. Lubin, za který odehrál 82 minut na hrotu útoku další Čech Jakub Mareš, snížil v 48. minutě po penaltě Starzynského a v 71. minutě vyrovnal po vlastním gólu Wasilewského. Přesto se nakonec radovali domácí, v sedmé minutě nastavení rozhodl střídající Brozek.

Wisla vyhrála po třech zápasech a posunula se na čtvrté místo tabulky. Lubin je jedenáctý.