Montpellier - Rennes 2:2Rennes před zápasem s Jabloncem remizovalo v Montpellier

Fotbalisté Rennes v sestavě s českým brankářem Tomášem Koubkem v neděli remizovali ve francouzské lize na hřišti Montpellieru 2:2. Nyní je čeká čtvrteční zápas Evropské ligy v Jablonci. Domácí nevyužili šanci vrátit se na druhé místo, které opustili po prohře s Angers v minulém kole.

Tým Rennes vedl už od páté minuty, kdy se trefil Ben Arfa. V nastaveném čase první půle vyrovnal Delort, který využil Koubkovy chyby při chytání nepříliš prudké střely zpoza velkého vápna a pohotově doklepl míč do sítě.

Krátce po začátku druhé půle udeřili domácí hráči znovu, střelcem byl opět Delort. Hostům se podařilo vyrovnat v 71. minutě, kdy záložník Bourigeaud proměnil pokutový kop.

Rennes nastoupilo v sestavě: Koubek - H. Traoré, Da Silva, Mexer, Bensebaini - André, Grenier - Bourigeaud (78. Johansson), Ben Arfa (68. Hunou), Del Castillo (68. Siliki) - Sarr.

Fotbalisté Nice zvítězili v lize počtvrté za sebou, tentokrát obrali o body Lille, které se v případě výhry mohlo posunout na druhé místo za suverénní PSG. Domácím se podařilo ubránit ofenzivní dvojici Lille Pepe - Bamba, kteří dohromady nastříleli 15 branek z celkových 21. Domácí naopak dvakrát udeřili a po gólech Cypriena a Saint-Maximina získali tři body.