Everton remizoval v anglické lize s Readingem a je sedmý

LONDÝN

Fotbalisté Evertonu remizovali v utkání anglické ligy na svém hřišti s Readingem 1:1. Pro liverpoolský tým měl nakonec i bod velkou cenu, protože od 27. minuty vedli díky kurióznímu gólu hosté: Shoran rozehrál přímý kop do šestnáctky, kam si naběhl Hunt a jeho teč se ještě otřela o protihráče Lescotta, od jehož paty se míč dokutálel do branky.

DEFAULT TITLE

Everton měl sice po zbytek zápasu mírnou převahu, ale vyrovnávací branky se dočkal až devět minut před koncem, kdy se trefil domácí kanonýr Andrew Johnson.

Liverpoolský tým se tak dostal na sedmé místo tabulky před Tottenham, jenž mohl v druhém odpoledním zápase kontrovat, ale prohrál 2:3 s Newcastlem. O výhře hostů rozhodli slepené góly Martinse a Butta v 72. a 73. minutě, jimiž United otočili skóre.

Anglie - 23. kolo:
Everton - Reading 1:1 (81. Johnson - 27. vlastní Lescott), Tottenham - Newcastle 2:3 (14. Defoe, 54. Berbatov - 16. Huntington, 72. Martins, 73. Butt).