Rubriky:

Evropské ligy

Ředitel Juventusu má jednat v Amsterodamu o Grygerovi

16. ledna 2007 12:45 - AMSTERODAM

Ředitel Juventusu Turín Roberto Bettega by měl v úterý v Amsterodamu jednat o přestupu českého fotbalového obránce Zdeňka Grygery z místního Ajaxu právě do nejslavnějšího italského klubu. Informoval o tom internetový server tribalfootball.com.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Grygera má v Ajaxu smlouvu do června letošního roku a už oznámil, že ji neprodlouží. Podle italských i nizozemských médií je jisté, že přestoupí do Juventusu; jedinou otázkou zůstává, zda až v létě po vypršení smlouvy, nebo už nyní.

Agentura Nehoda Sport, která hráče zastupuje, se současných jednání neúčastní. "Není vyloučeno, že spolu kluby nyní jednají o tom, aby mohl Zdeněk přestoupit už v lednu. Naše dohoda je však taková, že hráč do jednání vstoupí zase až poté, co se vrátí ze soustředění v Jihoafrické republice," řekl ČTK David Nehoda.

Juventus, který v současnosti kvůli trestu za korupční aféru hraje druhou italskou ligu a má namířeno k postupu, se však zajímá i o jiného hráče Ajaxu. Bettega přijel údajně s nabídkou 15 milionů liber (asi 620 milionů korun) za nejlepšího střelce týmu Klaase-Jana Huntelaara.

ČTK

Zrušit