Živě

Hloupá chyba gólmana složila favorita na lopatky

23. dubna 2019 09:28 - Atény

Je za hlupáka. Gólman řeckého AEK pochodoval po trávníku a jeho pohled mluvil za vše. Nenašel odvahu se podívat na své spoluhráče, kterým zavařil. Sice se natahoval v ligové bitvě s Larissou po míči, ten mu ale proklouzl do sítě. AEK pak prohrál 0:1.

Video již není dostupné

sntv

Třetí tým tabulky byl jasným favoritem, soupeři šlo o záchranu, a tak se čekalo, že AEK doma jasně zvítězí. Pár šancí si favorit vytvořil, jenže jediný gól vstřelili k úžasu fanoušků hosté.

Nákop do vápna usměrnil ve 28. minutě hlavou Chorvat Slavko Bralič, míč letěl směrem k brankáři. Ten se po balonu natahoval, zdálo se, že jej zkrotí. Omyl. Míč proklouzl nešťastníkovi do sítě a bylo hotovo. Hosté vyhráli 1:0 a mohli slavit definitivní záchranu.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.