Rubriky:

Evropské ligy

Kouč Palička v Trenčíně po dohodě skončil

31. května 2007 18:38 - TRENČÍN

Fotbalový trenér Vlastimil Palička v Trenčíně skončil. Dvaapadesátiletý kouč se ve čtvrtek s vedením slovenského týmu dohodl na ukončení spolupráce, přestože pro klub v prolínací soutěži zachránil prvoligovou příslušnost.

Hlavním důvodem Paličkova odchodu jsou velké změny, které v Trenčíně během léta nastanou. "Připravuje se vstup holandského investora do klubu a ten si přivede i nové lidi. Podařilo se nám zachránit ligu, panuje tedy určitá spokojenost, ale s vedením jsme se dohodli, že nebudu pokračovat," řekl ČTK Palička.

Bývalý kouč Zlína, Opavy, Jablonce či Olomouce převzal mužstvo loni na podzim poté, co mu vůbec nevyšlo angažmá v rodném městě. Sigma pod Paličkovým vedením prohrála tři ze čtyř úvodních zápasů a vedení ho nahradilo Vlastimilem Petrželou.

Palička je tedy znovu volný, ale kam povedou jeho kroky, zatím netuší. "Je to opravdu velice čerstvé, teprve dneska jsem v Trenčíně skončil. Ještě vůbec nevím, co budu dělat," dodal trenér.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.