Rubriky:

Evropské ligy

Bednář opouští Hearts, bude hostovat ve West Bromwichi

1. září 2007 12:53 - PRAHA

Fotbalový útočník Roman Bednář po dvou letech opouští skotský klub Heart of Mildlothian a vyzkouší si druhou anglickou ligu v týmu West Bromwich Albion. V pátek, v poslední den přestupního termínu, sem zamířil na roční hostování, v němž je zahrnuta opce i na případný přestup. ČTK to řekl Viktor Kolář z agentury Sport Invest, která Bednáře zastupuje.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

"V případě uplatnění opce by Roman mohl ve West Bromwichi působit další tři roky," uvedl Kolář.

Čtyřiadvacetiletý útočník zamířil do Hearts před dvěma lety z Mladé Boleslavi, úvod angažmá mu vyšel skvěle a výrazně přispěl k historickému druhému místu klubu v lize. Loni v srpnu dokonce Bednář v přípravném utkání proti Srbsku poprvé nahlédl do reprezentace, ale pak se jeho pozice v Hearts i vinou zranění horšila. Letos nezasáhl ani do jednoho ze čtyř odehraných ligových duelů.

Bednář odchází z Hearts s bilancí 54 odehraných zápasů a čtrnácti vstřelených branek. West Bromwichi by Bednář měl pomoci k naplnění ambiciózních plánů. West Bromwich loni sestoupil z Premier League, kam by se ale rád vrátil. Start do druhé ligy mu ale letos nevyšel, po třech odehraných kolech je mužstvo až na 18. pozici s bilancí jedné výhry a dvou porážek.

 

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy