Besiktas otočil zápas s fotbalisty Trabzonsporu

Fotbalisté Besiktase Istanbul dokázali v 9. kole turecké ligy zlikvidovat dvoubrankovou ztrátu a nakonec na hřišti Trabzonsporu vyhráli 3:2. Bodově se tak dotáhli na vedoucí Galatasaray, který však má utkání k dobru.

Trabzonspor měl vynikající vstup do zápasu a již po šesti minutách vedl 2:0. Jenže hosté se nevzdali a v 27. minutě bylo vyrovnáno. Remízový stav až v polovině druhé půle změnil hostující kanonýr Bobo a zařídil Besiktasi vedení, které istanbulský velkoklub udržel, přestože se musel posledních deset minut obejít bez vyloučeného brankáře Rüstüho.

Turecko - 9. kolo:
Büyüksehir - Kasimpasa 2:0, Fenerbahce - Konyaspor 4:1, Gaziantepspor - Denizlispor 1:2, Genclerbirligi - Kayserispor 1:1, Rizespor - Bursaspor 2:0, Trabzonspor - Besiktas 2:3.