Sivasspor se po výhře nad Besiktasem dostal do čela tabulky

ISTANBUL

Do čela turecké ligy se probojovali fotbalisté Sivassporu, když ve 12. kole zvítězili 2:1 na hřišti Besiktase Istanbul, jenž tak po rekordní prohře 0:8 V Liverpoolu utrpěl další ránu. Domácí přitom vedli po trefě Boba, ovšem Sivasspor po změně stran zápas otočil, když vítěznou branku vstřelil sedm minut před koncem Gurbanov.

Sivasspor tak má na čele tříbodový náskok před Galatasarayem, který má ale utkání k dobru.

Fotbalisté Manisasporu na poslední chvíli vybojovali remízu 1:1 v utkání 12. kola turecké ligy s Bursasporem. Hrdinou se stal střídající Bozkurt, který vyrovnal v poslední minutě. Manisaspor, v jehož dresu dnes odehrál celé utkání český obránce Josef Dvorník, tak udržel třináctou příčku právě před Bursasporem.

Turecko - 12. kolo:
Ankaragücü - Gaziantepspor 1:0, Ankaraspor - Büyüksehir 1:1, Besiktas - Sivasspor 1:2, Kasimpasa - Oftasspor 1:3, Konyaspor - Rizespor 2:1, Manisaspor - Bursaspor 1:1.