Podzimním mistrem slovenské fotbalové ligy je Žilina

V čele slovenské fotbalové ligy přezimuje tým Žiliny s českým trenérem Pavlem Vrbou na lavičce. Titul podzimního mistra mu zajistila sobotní výhra 1:0 nad Banskou Bystricou. Druhá Artmedia Petržalka má sice zápas k dobru, ale na lídra soutěže ztrácí čtyři body.

Slovan Bratislava vedl v duelu proti Košicím již od šesté minuty díky brance Sylvestra. Na tu ale dokázal odpovědět Novák. Vítězství domácím zařídil v 36. minutě Meszároš.

Ani jednu branku na stadiónu v Trenčíně neinkasoval Ružomberok. Vítězství 3:0 si zajistili po gólech Bakoše, Kucka a Masla Ružomberok 3:0

Výsledky 18. kola slovenské ligy:
Slovan Bratislava - Košice 2:1 (6. Sylvestr, 36. Meszároš - 15. Novák), Trenčín - Ružomberok 0:3 (7. Bakoš, 46. Kucka, 56. Maslo), Žilina - Banská Bystrica 1:0 (47. Breška).