Amadora čtyřmi góly v druhé půli otočila zápas s Leiriou

Fotbalisté FC Porto pokračují v portugalské lize ve své suverénní jízdě. Úřadující mistři vyhráli v sobotním utkání 20. kola 3:0 nad sestupem ohroženým týmem Pacos Ferreira a zvýšili svůj náskok v čele tabulky na 13 bodů před Benfikou Lisabon.zůstala jednoznačně poslední.

Fotbalisté Estrely Amadora dokázali v druhé půli otočit zápas s poslední Leiriou a vyhráli 4:2. Hosté vedli po první půli 2:0 a kráčeli za teprve druhou výhrou v sezóně, jenže hned po změně stran byl vyloučen Patrick. Domácí oslabení využili naplno a čtyřmi góly zápas otočili. V tabulce se tak dostali na jedenácté místo. Leiria zůstala jednoznačně poslední.

20. kolo portugalské ligy:
Belenenses - Marítimo Funchal 1:3, Estrela Amadora - Leiria 4:2, FC Porto - Pacos Ferreira 3:0.