CSKA ještě bez Kaloudy začal remízou s Jaroslavlí

MOSKVA

Fotbalisté CSKA Moskva začali nový ročník ruské ligy remízou 1:1 s Jaroslavlí. Domácí se sice po hodině hry dostali do vedení díky brance brazilského útočníka Joa, ovšem hosté dokázali brzy vyrovnat. Postaral se o to lotyšský útočník Laizans.

Brankář Antonín Kinský sleduje hlavičkujícího Pavla Nedvěda při tréninku české fotbalové reprezentace v Seefeldu. Ilustrační foto.

V sestavě CSKA ještě chyběl český záložník Luboš Kalouda, kterého moskevský tým získal v týdnu z Brna.

Vstup do sezóny se nepovedl českému brankáři Antonínu Kinskému, jehož Saturn Moskevská oblast prohrál na hřišti Nalčiku 1:2. Hosté sice vedli po vlastní brance již od 3. minuty, ovšem po změně stran domácí zabrali a Kinský lovil míč ze sítě dvakrát. Nejprve ho hlavou překonal Gogua a deset minut před koncem rozhodl o výhře Nalčiku Mašukov.