Rubriky:

Evropské ligy

Podle šéfa Hearts je skotská liga zmanipulovaná

19. dubna 2008 14:23 - GLASGOW

Šéf fotbalového klubu Heart of Midlothian Roman Romanov prohlásil, že výsledky nejvyšší skotské ligy jsou zmanipulované ve prospěch glasgowských velkoklubů Celtiku a Rangers. Litevský funkcionář s obviněním přišel na pátečním zasedaní akcionářů Hearts.

 

PRÁVO/Lukáš Táborský

"Liga je zmanipulovaná velmi dlouho a Celtic s Rangers pak vyhrávají o třicet bodů," citoval Romanova server skysports.com. "Stačí se podívat, v kolika zápasech letos chybovali rozhodčí. Stačí pět utkání a hned je to o patnáct bodů," dodal.

Romanov s tvrzením přišel na zasedání akcionářů, když musel vysvětlit neúspěchy klubu. Hearts patří v tabulce osmé místo, údajně mají dluhy ve výši 30 miliónů liber a celou sezónu navíc hrají bez stálého trenéra.

"Můžu všechny ujistit, že názor o zmanipulované lize s panem Romanovem nikdo z klubu nesdílí," reagoval Alex Gowans, předseda asociace akcionářů Heart of Midlothian. "Když měl vysvětlit, proč se týmu nedaří, nepřišel s jediným rozumným důvodem a uchýlil se proto k tradičním výmluvám na rozhodčí a glasgowské kluby, nepředložil však žádný důkaz. Tohle zasedání byla absolutní ztráta času," dodal.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy