Kalouda si prožil krátký debut v dresu CSKA Moskva

Český fotbalový záložník Luboš Kalouda se poprvé představil v dresu CSKA Moskva, kam přestoupil v březnu z Brna za zhruba 130 miliónů korun. Na pár desítek sekund se podíval na hřiště v závěru sobotního ligového utkání ve Vladivostoku, které hosté vyhráli 3:1. Brankami se o to zasloužili brazilští útočníci Jo a Vágner Love, kteří ještě v prvním poločase otočili nepříznivé skóre.

Marka Čecha v brance Vladivostoku nejprve hlavou překonal Jo, těsně před pauzou pak střílený centr na zadní tyči uklidil za záda českého gólmana Love. V druhém poločase mohl Vladivostok vyrovnat, ale Bazajev neproměnil penaltu, a v poslední minutě dělovkou zpečetil výsledek Aldonin.

CSKA na podmáčeném terénu dokázalo vstřelit jen o branku méně než v dosavadních šesti zápasech v sezoně.