Týmy s českými brankáři v ruské fotbalové lize neuspěly

Týmy s českými brankáři ve středu v ruské fotbalové lize nebodovaly. Saturn Moskevská oblast s Antonínem Kinským prohrál v Permu 0:1 a předposlední Vladivostok podlehl doma Nalčiku 0:2. Gólmana Marka Čecha nejprve v druhé půli překvapil Brazilec Ricardo střelou z trestného kopu z dobrých 30 metrů a v závěru ho překonal ještě střídající Kočuběj.

CSKA remizoval bez branek v Tomsku, bývalý brněnský záložník Luboš Kalouda se v sestavě moskevského týmu neobjevil. Nerozhodně skončil i duel Samary na hřišti Dynama Moskva, kde za hosty odehrál celý zápas Jiří Jarošík a Křídlům sovětů zachránil bod za remízu 2:2 v druhé minutě nastavení Budylin.

Zápas Chimki - Groznyj rozhodl jediným gólem ve prospěch hostů bývalý sparťanský obránce Radoslav Zabavník.

Výsledky ruské fotbalové ligy- 9. kolo:
Chimki - Groznyj 0:1, Dynamo Moskva - Samara 2:2, Perm - Saturn MO 1:0, Tomsk - CSKA Moskva 0:0, Vladivostok - Nalčik 0:2.