Spartak Moskva vyhrál v Tomsku a přiblížil se k čelu ruské ligy

MOSKVA

Fotbalisté moskevského Spartaku zvítězili v sobotním utkání 16. kola ruské ligy v Tomsku 1:0 a přiblížili se k čelu tabulky, které dál patří Kazani. Na první místo se přitom mohl posunout jiný celek z metropole Dynamo, nedokázal však porazit dosud poslední Chimki.

Český hráč Spartaku Moskva Radoslav Kováč - ilustrační foto

Za Spartak odehráli celý zápas čeští zadáci Martin Jiránek i Radoslav Kováč, o jediný gól se v 10. minutě přesnou hlavičkou postaral jejich německý spoluhráč z obrany Malik Fathi.

K předním pozicím se dotahují i obhájci titulu z Petrohradu, kteří zvítězili nad FK Moskva 2:1, třebaže ještě krátce po poločase prohrávali. Radek Šírl odehrál v obraně Zenitu celých 90 minut.

Ruská liga - 16. kolo:
Chimki - Dynamo Moskva 1:1, Petrohrad - FK Moskva 2:1, Tomsk - Spartak Moskva 0:1.