Rubriky:

Evropské ligy

Polák má potíže s lýtkem, v nominaci na Anglii však zůstává

14. srpna 2008 18:48 - BRUSEL

Českého fotbalového reprezentanta Jana Poláka trápí poraněné lýtko a může být ohrožena jeho účast ve středečním přípravném utkání s Anglií. Podle mluvčího národního týmu Lukáše Tučka se však nejedná o vážné zranění a do Londýna by měl sedmadvacetiletý záložník Anderlechtu Brusel odcestovat.

Polák si zranění přivodil v utkání belgického Superpoháru se Standardem Lutych, jemuž Anderlecht podlehl 1:3. Český fotbalista, který v posledních zápasech patřil k nejlépe hodnoceným hráčům trápícího se Anderlechtu, musel hřiště opustit v 77. minutě.

"Sice byl střídán kvůli drobným zdravotním problémům, ale žádný chirurgický zákrok zatím není podle aktuálních zpráv z Bruselu plánován. Až v sobotu se rozhodne, zda bude schopen nastoupit v klubovém dresu, nebo bude léčbu nutno protáhnout," řekl mluvčí národního týmu. Anderlecht prý počítá s tím, že se fotbalista dá brzy do pořádku.

Trenér reprezentace Petr Rada tak k další změně ve své první nominaci po jmenování do funkce sáhnout nemusel. Zatím kvůli poraněnému kotníku vyřadil Marka Matějovského, místo kterého povolal Polákova klubového spoluhráče Stanislava Vlčka.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy