Artmedia nestačila na Bílkův Ružomberok a počtvrté prohrála

BRATISLAVA

Nečekaně špatné výkony nepřerušili fotbalisté Artmedie Petržalka ani v 7. kole slovenské ligy, v němž prohráli 0:2 na hřišti Ružomberoku vedeného českým trenérem Michalem Bílkem. Pro obhájce titulu to byla již čtvrtá prohra ze šesti odehraných zápasů, po které patří Artmedii třetí příčka od konce tabulky.

Do utkání zasáhli i tři čeští fotbalisté. V dresu Ružomberoku odehrál 69 minut útočník Jiří Mašek, za hosty hrál celé utkání Pavel Hašek a 57 minut útočník Zbyněk Pospěch.

Dvoubrankovou výhru zaznamenal i Slovan Bratislava, který doma zdolal Nitru. I svěřenci Pavla Malury utrpěli čtvrtou prohru v sezóně.

Slovensko - 7. kolo:
Ružomberok - Artmedia Petržalka 2:0 (3. Kucka, 9. Bakoš), Slovan Bratislava - Nitra 2:0 (74. Pires, 89. Breznaník), Banská Bystrica - Zlaté Moravce 0:0, Dubnica - Dunajská Streda 2:2 (84. Porázik, 87. Grendel - 36. Dragičevič, 71. Abena), Trnava - Prešov 0:0.