Baroš si potřetí za sebou připsal dvě branky a Galatasaray vyhrál

ISTANBUL

Český fotbalový útočník Milan Baroš pokračuje v Turecku ve svém střeleckém galapředstavení: potřetí za sebou vstřelil v dresu Galatasaraye Istanbul dvě branky. Tentokrát pomohl k vítězství 4:1 v utkání 5. kola turecké ligy proti Konyasporu. Navíc se podílel i na zásahu spoluhráče Lincolna. Galatasaray je tak v tabulce na třetím místě s dvoubodovou ztrátou na vedoucí Trabzonspor.

Reprezentační kanonýr své střelecké probuzení potvrdil již po osmi minutách, kdy zakončil Lincolnovu akci a otevřel skóre. Hosté sice brzy srovnali, ovšem po změně stran se prosazoval již jen Galatasaray.

Nejprve Lincoln vrátil domácím náskok po spolupráci s Barošem, vzápětí si oba vyměnili role a Baroš vedení pojistil. Krátce nato navíc ještě zvýšil Kewell a definitivně rozhodl.

Baroš, který v neděli ze hřiště odešel v 82. minutě, si tak za poslední tři zápasy připsal šest branek.

Turecko - 5. kolo:
Galatasaray - Konyaspor 4:1, Gaziantepspor - Denizlispor 2:1, Hacettepe - Ankaragücü 0:1, Kayserispor - Eskisehirspor 1:0.