Čech vychytal Lokomotivu vítězství s čistým kontem

Ve svém čtvrtém utkání v brance Lokomotivu Moskva udržel český gólman Marek Čech podruhé čisté konto a pomohl svému týmu k vítězství 1:0 na hřišti fotbalistů Tomsku. Sobotní zápas rozhodl gólem v 78. minutě Syčev.

Další český brankář v ruské lize Antonín Kinský v brance Saturnu dlouho odolával útokům Dynama Moskva a držel hostům naději na zisk cenných tří bodů. V závěrečných dvaceti minutách ho však překonali Kokorin s Keržakovem, který dal vítěznou branku sedm minut před koncem.

Dynamo se posunulo na druhé místo tabulky před CSKA Moskva, který však má o zápas méně. V čele je s osmibodovým náskokem Kazaň, jež v sobotu porazila 3:0 Nalčik.

Rusko - 24. kolo:
Dynamo Moskva - Saturn MO 2:1, Tomsk - Lokomotiv Moskva 0:1, Kazaň - Nalčik 3:0.