Baroš hattrickem porazil Hacettepe a je druhý v tabulce střelců

ISTANBUL

Český fotbalový útočník Milan Baroš ukončil šestizápasové čekání na gól v dresu Galatasaraye Istanbul hattrickem. Díky němu v neděli jeho tým porazil 3:1 předposlední Hacettepe, které zápas dohrávalo bez dvou vyloučených hráčů. Baroš má na kontě osm ligových branek a dostal se na druhé místo tabulky střelců o dva góly za vedoucího Mehmeta Yildize ze Sivassporu.

Galatasaray přitom proti outsiderovi nezačal dobře a hosté se dokonce ujali vedení. Jenže pak ve 36. minutě přišlo Hacettepe o vyloučeného hráče. Galatasaray se dostal do velkého tlaku, z kterého vyplynula vyrovnávací branka Baroše těsně před odchodem do šaten. Po změně stran pak Baroš proměnil pokutový kop a hattrick uzavřel v 72. minutě.

Výsledky - 13. kolo:
Bursaspor - Antalyaspor 1:1, Galatasaray - Hacettepe 3:1, Genclerbirligi - Büyüksehir 0:0, Kocaelispor - Konyaspor 3:0.