Barošův gól v poslední minutě vynesl Galatasarayi výhru v poháru

ISTANBUL

Fotbalový útočník Milan Baroš navázal na svou podzimní střeleckou formu v Galatasarayi Istanbul i v novém roce. Pohlednou brankou v poslední minutě ve čtvrtek rozhodl o vítězství svého týmu 2:1 v zápase Tureckého poháru s druholigovým Altayem.

Zápas s outsiderem se přitom pro Galatasaray nevyvíjel vůbec dobře. Domácí se ujali vedení, které hájili až do 86. minuty, kdy střídající Yaser Yildiz srovnal.

V poslední minutě pak Arda Turan našel Baroše, ten si obhodil obránce, obešel i gólmana a poté zakončil parádní střelou o břevno. Zajistil tak Galatasarayi cenné vítězství, které istanbulskému celku téměř s jistotou vynese jednu ze dvou postupových pozic z pohárové skupiny B.

Pro Baroše šlo již o devatenáctý zásah v dresu Galatasaraye od letního příchodu z Lyonu.