Baroš pomohl již patnáctou trefou v sezóně k vítězství Galatasaraye

ISTANBUL

Fotbalový útočník Milan Baroš z Galatasaraye Istanbul pomohl svému týmu vstřelenou brankou k vítězství 2:0 na hřišti Denizlisporu v dnešním zápase 18. kola turecké ligy. Baroš svůj patnáctý ligový gól v sezóně vstřelil už v deváté minutě, pojistku v podobě druhé trefy přidal v 72. minutě jeho kolega z útoku Nonda.

Vedoucí tým turecké ligy Sivasspor pouze remizoval na hřišti Kayserisporu bez branek. Na Sivasspor se bodově dotáhl druhý Trabzonspor, který porazil Ankaraspor.

Na oba týmy ztrácí Barošův Galatasaray dva body. Čtvrté Fenerbahce zaostává za Galatasarayem o další tři body.

Turecká fotbalová liga - 18. kolo:
Kayserispor - Sivasspor 0:0, Kocaelispor - Genclerbirligi 0:2, Ankaraspor - Trabzonspor 0:2, Denizlispor - Galatasaray 0:2.