Baroš nedal penaltu a připravil Galatasaray o remízu

ISTANBUL

Český fotbalový reprezentant Milan Baroš se stal smutným hrdinou Galatasaraye Istanbul, když v utkání 21. kola s Kocaelisporem neproměnil pokutový kop.

Místo toho, aby Baroš v závěru vyrovnal na 3:3, hosté svého soupeře dorazili a slavili cenné vítězství 5:2. Čtyřmi góly se na tom podílel Taner Gülleri, který se s 12 góly dostal na druhé místo tabulky střelců.

Baroš se do hry dostal až v 65. minutě za stavu 1:3 pro hosty. Následně však Lincoln snížil a pět minut před koncem vybojoval pokutový kop. Míč si vzal Baroš, ale šestnáctou ligovou trefu v sezóně nepřidal. Vzápětí dvakrát udeřil Gülleri a hosté se díky třem bodům odpoutali z posledního místa tabulky. Galatasaray se naopak propadl na pátou příčku.

Turecká fotbalová liga - 21. kolo:
Hacettepe - Ankaraspor 3:1, Sivasspor - Eskisehirspor 1:0, Galatasaray - Kocaelispor 2:5.