ISTANBUL

Jen co se vrátil český reprezentační útočník ze srazu národního týmu, opět se střelecky uvedl v turecké lize. V dohrávce 26. kola zařídil svému Galatasarayi výhru nad Gaziantepsporem jedinou brankou zápasu. A ne ledajakou brankou. Český útočník se prosadil už v desáté minutě nádhernými nůžkami.

Pod koučem národního týmu Petrem Radou se v kvalifikačním dvojzápase se Slovinskem a Slovenskem netrefil ani jednou, již po deseti minutách v Turecku se však radoval z gólu. Přímočarou akci začal uprostřed hřiště Harry Kewell, který rozdělil míč doprava nabíhajícímu Ardy Turanovi. Ten poslal vysoký míč před branku. Baroš stál v té době zády k brance, nezaváhal však ani na okamžik a pohlednými nůžkami poslal míč do sítě.

V utkání již další branka nepadla, Baroš tak osmnáctým gólem v sezóně zařídil svému týmu vítězství 1:0. Galatasaray se vrátil na čtvrtou pozici turecké ligy, na vedoucí Sivasspor ztrácí šest bodů.