Fotbalisté CSKA porazili bez Necida Petrohrad a vedou ligu

MOSKVA

Ruskou ligu vedou po devátém kole fotbalisté CSKA Moskva. Ti v neděli v Lužnikách porazili penaltou Vágnera Lovea z 85. minuty Petrohrad 2:1 a v čele tabulky mají náskok jednoho bodu před obhájci titulu z Kazaně. Hráč moskevského klubu Tomáš Necid strávil celý zápas na lavičce náhradníků, petrohradský Radek Šírl se dostal do hry až v 87. minutě.

Po dvou debaklech, během nichž dostal český brankář Antonín Kinský celkem devět gólů a které stály místo trenéra Jürgena Röbera, Saturn Moskevská oblast znovu bodoval. Tým sice potřetí za sebou neskóroval, ale ani hosté z Dynama Moskva Kinského nepřekonali a zápas skončil remízou 0:0. Saturn je v tabulce předposlední.

Ruská fotbalová liga - 9. kolo:
Tomsk - Spartak Moskva 1:1, Samara - Krasnodar 1:0, Saturn MO - Dynamo Moskva 0:0, CSKA Moskva - Petrohrad 2:1.