Jarošík vstřelil jediný gól Samary při výhře nad Nalčikem

MOSKVA

Gól Jiřího Jarošíka zajistil fotbalistům Samary v 10. kole ruské ligy vítězství 1:0 na hřišti Nalčiku. Jednatřicetiletý český hráč, kterého nyní trenér Křídel sovětů staví do obrany, skóroval v 44. minutě hlavou po rohovém kopu a připsal si první branku v sezóně.

Jiří Jarošík

Samara má na čtvrtém místě tabulky dvoubodovou ztrátu na vedoucí Kazaň, ale horší skóre než CSKA Moskva i třetí FK Moskva. CSKA se mohl do čela vrátit, jenže v Krasnodaru podlehl 0:1. Bývalý slávistický útočník Tomáš Necid nastoupil v dresu moskevského mužstva na závěrečných 12 minut, ale vyrovnat nedokázal.

Petrohrad v neděli prohrál v Moskvě s Dynamem 0:1, gól vstřelil šest minut před koncem Chochlov. Za hosty odehrál Radek Šírl celý zápas.

Ruská fotbalová liga - 10. kolo:
Dynamo Moskva - Petrohrad 1:0, FK Moskva - Rostov na Donu 2:0, Nalčik - Samara 0:1 (gól Jarošík), Krasnodar - CSKA Moskva 1:0.