Fotbalisté Olomouce v přípravě porazili vedoucí tým ruské ligy

WIENER NEUDORF

Hned na úvod herního soustředění v Rakousku získali fotbalisté Olomouce cenný skalp. Sigma na hřišti ve Wiener Neudorfu v neděli porazila po slepených gólech útočníků Šultese a Petra vedoucí tým ruské ligy FK Moskva 2:1. Soupeř prohru zmírnil až v poslední minutě utkání.

Parádním nástupem na trávník se blýskl Šultes, který po návratu z hostování v Opavě bojuje o místo na prvoligové soupisce. V 11. minutě naskočil místo Ordoše a po pár sekundách otevřel skóre. Olomouc brzy vedla o dva góly, když těsně po Šultesovi skóroval i Petr. Moskvané v závěru dokázali už pouze snížit.

Další utkání sehraje Olomouc v úterý proti rakouskému Kapfenbergu.