Uhrinův Slovan Bratislava zahájil ligu výhrou 3:0 nad Senicí

BRATISLAVA

Souboj mistrovského Slovanu Bratislava s nováčkem ze Senice dnes v předehrávce úvodního kola slovenské ligy skončil hladkým vítězstvím favorita 3:0. Do nové sezóny tak obhájci titulu vstoupili úspěšně pod vedením trenéra Dušana Uhrina staršího, jenž převzal tým v polovině června.

Slovan pod bývalým koučem české reprezentace vyhrál v novém ročníku už druhý soutěžní zápas. Ani před týdnem v duelu o Superpohár český brankář David Bičík neinkasoval a bratislavský celek porazil 2:0 vítěze poháru MFK Košice.

Pro Slovan byl dnešní duel zároveň generálkou na úvodní zápas druhého předkola Ligy mistrů, v němž se ve středu utká s bosenským klubem Zrinjski Mostar.

První gól sezony Corgoň ligy dnes na Tehelném poli vstřelil symbolicky nejlepší střelec minulého ročníku Masaryk, jenž otevřel skóre tři minuty před přestávkou. Pojistku přidal po hodině hry další kanonýr Halenár a výsledku dal konečnou podobu Kozák.