Galatasaray inkasoval třikrát v závěru a přišel o neporazitelnost

ISTANBUL

Série neporazitelnosti fotbalistů Galatasaraye Istanbul v této sezóně skončila. Tým českého reprezentanta Milana Baroše nenašel přemožitele 15 zápasů, než v neděli v 8. kole turecké ligy nečekaně padl na hřišti Ankaragücü. Domácí sice byli dlouho horším týmem, ale v závěrečných sedmi minutách zápasu se třikrát prosadili a zvítězili 3:0.

Fotbalista Galatasaraye Istanbul Milan Baroš

Galatasaray se po výborném úvodu sezony trochu zadrhl a již tři zápasy nevyhrál. Po dvou remízách 1:1 však tentokrát vyšel střelecky naprázdno a nic na tom nezměnil ani Baroš, který nenavázal na svých 14 podzimních gólů. V závěru pak již jen z lavičky sledoval, jak domácí během sedmi minut třikrát skórují a získávají nečekané tři body.

Turecká liga - 8. kolo:
Eskisehirspor - Kayserispor 0:1, Sivasspor - Antalyaspor 2:0, Ankaragücü - Galatasaray 3:0.