Zápotočný gólem v poslední minutě zařídil Bursasporu výhru

Český obránce Tomáš Zápotočný rozhodl v turecké lize gólem v poslední minutě o vítězství fotbalistů Bursasporu na hřišti Denizlisporu 3:2. Jeho tým si díky těsné výhře upevnil třetí místo v tabulce.

Bývalý reprezentant Zápotočný, jenž je v Bursasporu na ročním hostování z mistrovského Besiktase Istanbul, skóroval podruhé v sezoně. Gólem se uvedl hned ve svém prvním ligovém utkání v novém týmu, který si zatím vede lépe než obhájce titulu.

Besiktas dnes také zvítězil rozdílem jedné branky, v tabulce je však až sedmý o sedm bodů za Bursasporem. Má ale o zápas méně.

Denizlispor v 72. minutě přišel o vyloučeného Chrysostoma, přesto vzápětí vyrovnal na 2:2. Díky Zápotočnému však hosté využili početní výhodu.

Besiktas dohrával dokonce v devíti. I tak udržel vedení, i když minutu před koncem snížil Moritz z penalty.