Evropské ligy

Kodaň prohrála v Aalborgu a ztrácí kontakt s čelem tabulky

8. listopadu 2009 20:51 - KODAŇ

Fotbalisté FC Kodaň v 15. kole dánské ligy prohráli 0:1 na hřišti Aalborgu a přišli o kontakt s vedoucím Odense, na které ztrácejí čtyři body. Navíc se propadli až na třetí místo tabulky za Esbjerg.

Kodani, která bude posledním soupeřem pražské Sparty ve skupině Evropské ligy, se stala osudnou 58. minuta, kdy obrana neuhlídala soupeřova útočníka Tracyho. K vyrovnání nepomohl ani příchod českého záložníka Libora Sionka v 66. minutě.

Kodaň nastoupila v sestavě: Wiland - Pospěch, Antonsson, Laursen, Wendt - Hutchinson, Kvist, Nörregaard (83. Jörgensen), Vingaard (66. Sionko), Grönkjaer - Santin (43. Almeida).

Dánská fotbalová liga - 15. kolo:
Midtjylland - Randers 2:1, Bröndby Kodaň - Esbjerg 2:4, Sönderjyske - Nordsjaelland 0:1, Aalborg - FC Kodaň 1:0.