Rubriky:

Evropské ligy

Živě

Fotbalista Polák už začal s tréninkem, zatím hlavně s běháním

8. ledna 2010 09:35 - BRUSEL

Český fotbalový reprezentant Jan Polák, který hraje za Anderlecht Brusel, se pozvolna vrací k tréninku. Po více než čtyřměsíční pauze, způsobené vážným zraněním kolena, začal na soustředění ve Španělsku s běháním. Do hry by se podle některých náznaků a spekulací médií mohl zapojit možná už v březnu.

Na soustředění Anderlechtu ve španělském městě Manga si Polák vedle běhání poslal i několik přihrávek se spoluhráči, a jak dosvědčuje fotografie v listu La Derniere Heure, předvedl také krátký driblink s míčem.

Trenér belgického celku Ariel Jacobs v listu Le Soir nepřímo naznačil, že by se osmadvacetiletý záložník mohl do hry zapojit už v play off belgické ligy, které začne v březnu. "Jan o play off neustále hovoří. A tento chlapec nemá profil nějakého snílka," prohlásil trenér bruselského mužstva.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji proběhlo od 10. do 26. května 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.