Rubriky:

Evropské ligy

Na Slovensku hrozí, že nezačne fotbalová liga

10. července 2010 12:07 - BRATISLAVA

Nová sezóna slovenské fotbalové ligy má sice za týden odstartovat, nyní však hrozí, že se tak nestane. Podle deníku Šport totiž kluby nedostaly vyplacené některé finanční závazky, navíc stále není podepsaná smlouva mezi Unií ligových klubů (ÚLK), slovenským svazem a marketingovým partnerem UFA Sports.

 

Dylan Martinez, Reuters

"Snažili jsme se v průběhu posledního půlroku o vzniklých problémech intenzivně jednat. Zůstalo ale jen u slibů. Na základě toho jsme se rozhodli na zasedání ÚLK, že pokud nebudou brzy záležitosti urovnané, první kolo dvou nejvyšších fotbalových soutěží nezačne," uvedl prezident ÚLK Karol Belaník.

Všechny zúčastněné strany prý mají zájem na tom celou záležitost co nejrychleji urovnat. "Rozhodně by nebylo dobré, kdyby se to natahovalo. Naším záměrem je to rychle vyřešit," dodal Belaník.

"Věřím, že najdou společnou řeč. Neumím si představit, jaké následky by to mělo, kdyby liga nezačala. A jak by na to reagovali fanoušci. Jsem optimista a věřím, že se hrát bude," doplnil ředitel mistrovské Žiliny Jozef Michalko.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy