Necid zmírnil překvapivou porážku CSKA s Nalčikem

MOSKVA

Český reprezentační útočník Tomáš Necid se zapsal mezi střelce v utkání 14. kola ruské fotbalové ligy. Navzdory jeho třetímu ligovému zásahu v tomto ročníku soutěže prohrál CSKA Moskva s Nalčikem 1:2.

Tomáš Necid v dresu CSKA Moskva

Dvacetiletý útočník se prosadil těsně před přestávkou v třetí minutě nastaveného času. V té době ale už armádní klub prohrával po brankách dvou gruzínských hráčů ve službách Nalčiku Davida Siradzeho a Gogity Goguy.

Necidův bývalý spoluhráč z pražské Slavie Marek Suchý odehrál celé utkání Spartaku Moskva proti Křídlům sovětů ze Samary. Moskevský tým ale nenavázal na středeční vítěznou přestřelku 5:3 s Novosibirskem a tentokrát remizoval 0:0. Martin Jiránek strávil zápas na lavičce Spartaku.

Ruská fotbalová liga - 14. kolo:
Novosibirsk - Lokomotiv Moskva 2:2, Perm - Saturn MO 0:1, Machačkala - Groznyj 1:0, Samara - Spartak Moskva 0:0, CSKA Moskva - Nalčik 1:2 (gól domácích Necid).