Fotbalisté CSKA Moskva porazili Rostov, oba góly dal Vágner Love

MOSKVA

Fotbalisté CSKA Moskva porazili v 23. kole ruské ligy Rostov 2:0 a na třetím místě tabulky se na pět bodů přiblížili k vedoucímu Petrohradu, který však má zápas k dobru. Oba góly moskevského týmu, který ve čtvrtek přehrál v Evropské lize pražskou Spartu, vstřelil v závěru prvního poločasu brazilský útočník Vágner Love. Tomáš Necid tentokrát nenastoupil.

Trenér CSKA Leonid Sluckij poslal na hřiště sestavu: Čepčugov - Nababkin, V. Berezuckij, Ignaševič, A. Berezuckij - Oliseh (90. Mamajev), Šemberas, Honda, Tošič (64. González) - Doumbia (70. Dzagojev), Vágner Love.

Marek Suchý pomohl moskevskému Spartaku k výhře 1:0 v Machačkale, domácí útočník Jan Holenda odehrál závěrečných 25 minut. Poslední Novosibirsk remizoval s druhou Kazaní 2:2, remízu domácímu celku vychytal český brankář Petr Vašek.

Ruská fotbalová liga - 23. kolo:
Novosibirsk - Kazaň 2:2, CSKA Moskva - Rostov na Donu 2:0, Machačkala - Spartak Moskva 0:1,
16:30 Nalčik - Petrohrad,
18:45 Saturn MO - Lokomotiv Moskva.