ISTANBUL

Fotbalový reprezentant Milan Baroš vstřelil v turecké lize osmý gól v sezoně, Galatasaray Istanbul však v derby prohrál na půdě Büyüksehiru 1:3.

Fotbalista Galatasaraye Istanbul Milan Baroš

Český útočník si ve 32. minutě na hranici pokutového území předkopl míč a tvrdou ranou o břevno otevřel skóre. Nejlepší střelec týmu zaznamenal v únoru svůj druhý zásah, v předchozích dvou měsících nehrál kvůli zraněnému stehennímu svalu.

Hosté však těsný náskok neudrželi a ve druhém poločase inkasovali během čtvrthodiny tři branky. Trápící se Galatasaray v této sezoně nebodoval už v jedenáctém utkání a v neúplné tabulce je po utkání 23. kola až na deváté příčce.

Turecká fotbalová liga - 23. kolo:
Ankaragücü - Genclerbirligi 2:4, Büyüksehir - Galatasaray 3:1 (gól hostů Baroš), Gaziantepspor - Eskisehirspor 2:1, Fenerbahce - Kasimpasa 2:0.