Sivok byl v turecké lize vyloučen, Besiktas prohrál 1:2

ISTANBUL

Reprezentační obránce Tomáš Sivok byl dnes v turecké lize vyloučen po dvou žlutých kartách, které inkasoval během pouhých dvou minut. Besiktas potom od Trabzonsporu inkasoval rozhodující gól a nakonec doma prohrál 1:2.

Tomáš Sivok byl v turecké lize vyloučen

Istanbulskému mužstvu přitom od začátku vše hrálo do karet. Krátce před přestávkou byl vyloučen hostující bek Balci Serkan a Besiktas se zásluhou Brazilce Boba ujal v 66. minutě vedení. Trabzonspor však už za dvě minuty vyrovnal po hlavičce záložníka Ceyhuna Gülselama a vzápětí nato musel Sivok předčasně opustit hřiště. Utkání pak otočil dvě minuty před koncem vítězným gólem hostující útočník Yilmaz Burak.

Svěřencům německého trenéra Bernda Schustera se v poslední době nedaří. V druhém kole Evropské ligy vypadli po dvou čtyřbrankových výprascích od Dynama Kyjev a v domácí soutěži jsou až na šesté příčce.

Turecká fotbalová liga - 24. kolo:
Kasimpasa - Antalyaspor 2:3, Bursaspor - Büyüksehir 1:1, Eskisehirspor - Bucaspor 1:0, Besiktas - Trabzonspor 1:2.