Skácel dvěma góly zařídil výhru Heart of Midlothian

Český fotbalista Rudolf Skácel z Heart of Midlothian se ve skotské lize dvěma góly postaral o vítězství 3:2 nad St. Mirrenem. Jednatřicetiletý záložník o výhře domácích rozhodl ve třetí minutě nastavení.

Rudolf Skácel.

Skácel se trefil poprvé v 55. minutě, kdy vyrovnal na 1:1. Hostující St. Mirren se pak díky druhé Higdonově brance v utkání dostal opět do vedení, domácím se ale podařilo skóre otočit. V 82. minutě srovnal Stevenson a ve třetí minutě nastavení se po rohu prosadil opět Skácel.

Český fotbalista si vylepšil střeleckou bilanci v lize na jedenáct gólů a Hearts díky jeho dvěma zásahům ukončili třízápasovou sérii bez vítězství. Klub z Edinburghu si upevnil třetí místo v tabulce, které zaručuje účast v druhém předkole Evropské ligy.

Skotská fotbalová liga - 30. kolo:
Kilmarnock - Motherwell 3:1, Dundee United - Inverness 1:0, Hamilton - St. Johnstone 0:0, Heart of Midlothian - St. Mirren 3:2 (za domácí dva góly Skácel).