Real bez Beckhama ztratil body

Jen bezbrankovou remízu uhráli fotbalisté Realu Madrid s šestnáctým celkem tabulky Zaragozou. Bez zraněného záložníka Davida Beckhama, jehož trápí kolenní vazy, tak přišli o šanci posunout se do čela tabulky. Na vedoucí La Coruňu ztrácejí jeden bod. FOTBALOVÁ EVROPA VE VÝSLEDCÍCH

Fotbalisté Realu Madrid stále figurují na druhém místě tabulky.

Papírový favorit zápasu dohrával navíc poslední dvacetiminutovku utkání v deseti, když se ze hřiště po druhé žluté kartě předčasně poroučel Pavón.

Bayern měl v poháru namále

Vítěz loňského Německého poháru Bayern Mnichov se strachoval o postup do třetího kola v utkání s Norimberkem. Držitel double z minulé sezóny prohrával od jedenácté minuty, kdy se trefil slovenský útočník Róbert Vittek.

Ještě do přestávky stihl vyrovnat Nizozemec Makaay, ale další gól ze hry už nepadl. V dramatickém penaltovém rozstřelu zachránil Bayern v soutěži gólman Oliver Kahn, který chytil pokus českého fotbalisty Marka Nikla.

NĚMECKÝ POHÁR - 2. kolo:
Bayern Mnichov - 1. FC Norimberk 1:1, 7:6 na penalty, Werder Brémy - VfL Wolfsburg 3:1 po prodl., Burghausen - VfB Stuttgart 0:1, VfL Wolfsburg (amatéři) - 1. FC Kolín 2:3, St. Pauli - VfB Lübeck 2:3 po prodl., Hansa Rostock - Hertha Berlín 2:2, 3:4 na penalty.

Ani Arsenal neprošel pohárem jistě

Štěstí měli ve třetím kole Ligového poháru fotbalistéArsenalu, když druholigový Rotherham porazili až na pokutové kopy. Namále měl i další z favoritů Manchester United, který vyřadil Leeds až po prodloužení.

Další zápasy 3. kola Ligového poháru jsou na programu ve středu. Mimo jiné se na hřišti Blackburnu představí obhájci trofeje z Liverpoolu.

ANGLIE, LIGOVÝ POHÁR - 3. kolo
Arsenal - Rotherham (II) 1:1 - na penalty 9:8, Bolton - Gillingham (II) 2:0, Bristol City (III) - Southampton 0:3, Leeds - Manchester Uniter 2:3 po prodl., Queens Park Rangers (II) - Manchester City 0:3, Wolverhampton - Burnley (II) 2:0

Čechovo Rennes v poháru skončilo

Loňské semifinále ve Francouzském poháru zůstane pouhým snem pro fotbalisty Rennes. Tým, jehož branku hájí Petr Čech, prohrál v prvním kole na hřišti obhájce trofeje Auxerre 0:1. Zápas rozhodl v 67. minutě Kalou. Ze hry venku je také ligový mistr Lyon, jenž podlehl v Lensu na penalty.

FRANCOUZSKÝ POHÁR - 1. kolo:
Mety - Guingamp 3:0, Auxerre - Stade Rennes 1:0, Štrasburk - Bordeaux 0:1, Lens - Lyon 1:1, 4:3 na penalty, Ajaccio - Nice 2:2, 1:4 na penalty, Montpellier - Clermont (II) 0:1, Nantes - Nancy (II) 3:1 po prodl.