Rajnoch s Bednářem skórovali, ale Ankaragücü prohrálo

ANKARA

Ani góly českých reprezentantů Jana Rajnocha a Romana Bednáře neodvrátily v posledním kole turecké fotbalové ligy porážku Ankaragücü 2:3 s Antalyasporem. Zatímco pro Rajnocha to byl třetí zásah v sezóně, Bednář se střelecky prosadil poprvé od lednového příchodu z West Bromwiche.

Fotbalový reprezentant Roman Bednář

Ankaragücü v minulém kole prohrálo o šest branek s Fenerbahce a i dnes to dlouho vypadalo na debakl. Antalyaspor vedl už v poločase 3:0 a směřoval za poklidnou výhrou. Jenže hned po návratu z kabin snížil Rajnoch a o deset minut později přidal druhý gól Bednář, který do hry naskočil až do druhé půle.

Na vyrovnání však už domácí nedosáhli. O závěrečný nápor je připravilo vyloučení slovenského útočníka Šestáka.

Turecká fotbalová liga - 34. kolo:
Ankaragücü - Antalyaspor 2:3 (góly domácích Rajnoch a Bednář), Bucaspor - Kayserispor 3:3,