Fotbalisté CSKA jasně vyhráli souboj o první místo s Machačkalou

Souboj nejlepších týmů ruské fotbalové ligy vyzněl jednoznačně pro CSKA Moskva, který doma porazil Machačkalu 3:0. Vítězný tým bez zraněného útočníka Tomáše Necida, jenž čeká na operaci kolena, si upevnil vedení v tabulce. Před mistrovským Zenitem Petrohrad má dvoubodový náskok a navíc zápas k dobru.

Fotbalisté CSKA zvládli souboj o první místo.

Machačkala klesla na čtvrtou příčku a ztrácí na lídra tři body. Do 76. minuty hrál za dagestánský tým český útočník Jan Holenda, ale na svůj gól z předchozího kola nenavázal. CSKA poslali už v prvním poločase do dvoubrankového vedení brazilský kanonýr Vágner Love a japonská hvězda Keisuke Honda. V 61. minutě uzavřel skóre Alan Dzagojev.

Ruská fotbalová liga - 13. kolo:
Tomsk - Spartak Moskva 1:1, Perm - Groznyj 1:0, Lokomotiv Moskva - Nalčik 3:1, Petrohrad - Rostov na Donu 4:0, Samara - Kubaň Krasnodar 1:0, CSKA Moskva - Machačkala 3:0, FK Krasnodar - Nižnij Novgorod 4:2, Kazaň - Dynamo Moskva 3:0.