Lille před utkáním se Spartou ve francouzské lize remizovalo

Fotbalisté Lille ztratili v utkání 12. kola francouzské ligy body, na hřišti St. Etienne remizovali 1:1. Do čtvrtečního utkání Evropské ligy, v němž přivítají Spartu, tak půjdou po dvou stejných nerozhodných výsledcích. Nedařilo se ani Nice, které po dvou prohrách se Slavií utrpělo porážku i v lize, když podlehlo Dijonu 1:3.

Fotbalisté Lille před zápasem se Spartou remizovali na hřišti St. Etienne

Lille muselo dotahovat, když se po půlhodině hry trefil z penalty Wahbi Chazri. Bod hostům v 65. minutě zajistil Jonathan Ikoné, úspěšný střelec z prvního zápasu skupiny H proti Spartě na Letné. Lille je v tabulce druhé, na vedoucí Paris Saint-Germain ztrácí dva body.

Nice má za sebou sérii čtyř proher, která započala v utkání EL v pražském Edenu. Po porážce s Monakem a odvetě se Slavií neuspělo mužstvo doma ani dnes, Dijon rozhodl dvěma brankami o zisku tří bodů již v první půli.