Kodaň před odvetou s Plzní porazila v dánské lize Horsens 1:0

KODAŇ

Fotbalisté Kodaně před středeční odvetou čtvrtého předkola Ligy mistrů s Plzní vyhráli v dánské lize na hřišti Horsens 1:0 a po šestém kole zůstávají bez porážky v čele domácí soutěže.

O nejtěsnějším vítězství úřadujícího mistra rozhodl v poslední minutě prvního poločasu brazilský útočník César Santin, který proměněnou penaltou potrestal zákrok na kostarického spoluhráče Christiana Bolaňose.

Trenér Kodaně Roland Nilsson udělal v základní jedenáctce tři změny oproti nepovedenému domácímu duelu s Plzní. V obraně nastoupil Ragnar Sigurdsson místo Sölviho Ottesena, v záloze Thomas Delaney nahradil Papeho Patého Dioufa a v útoku dostal César Santin přednost před Claudemirem.