Střídající Skácel zpečetil výhru Hearts v derby

I v roli střídajícího hráče potvrdil český fotbalista Rudolf Skácel pozici nejlepšího střelce Heart of Midlothian. Gólem v druhé minutě nastavení zpečetil vítězství 3:1 v derby na hřišti edinburského rivala Hibernian.

Rudolf Skácel

Skácel přišel do hry v 74. minutě za stavu 1:1 a brzy nato se mohl radovat z gólu Andyho Webstera, který vrátil Hearts vedení nad předposledním týmem tabulky. Sám pak v nastaveném čase vstřelil levačkou z deseti metrů svůj čtvrtý ligový gól v sezoně.

Hearts se výhrou posunuli na čtvrté místo o skóre před St. Johnstone, jehož dnešní duel na hřišti Invernessu byl odložen.

Skotská fotbalová liga - 22. kolo:
Hibernian - Heart of Midlothian 1:3 (za hosty gól Skácel), Dundee United - Aberdeen 1:2, Dunfermline - Celtic Glasgow 0:3, Glasgow Rangers - Motherwell 3:0, Kilmarnock - St. Mirren 2:1.
Utkání Inverness - St. Johnstone bylo odloženo.