Evropské ligy

Rajnochův třetí gól v sezoně na body proti Fenerbahce nestačil

18. února 2012 20:17 - ANKARA

Český obránce Jan Rajnoch skóroval v turecké lize za Sivasspor. Jeho gól do sítě Fenerbahce Istanbul na výhru nestačil, domácí favorit zvítězil 4:2 a na druhém místě tabulky se dotáhl na šest bodů za městského rivala Galatasaray.

Petr Horník, Právo

Záložník Milan Černý strávil celý zápas na lavičce, zato jeho spoluhráč Rajnoch nastoupil ve stoperské dvojici spolu krajanem Jakubem Navrátilem. Z poloviny česká obrana Sivassporu ale zaváhala už ve čtvrté minutě, kdy se trefil Emre.

Ještě do poločasu hosté skóre otočili, na 2:1 upravil bývalý mladoboleslavský fotbalista svou třetí brankou v sezoně. Ve druhé půli ovšem dvěma slepenými góly zvrátil vývoj zpět ve prospěch Fenerbahce záložník Alex a na konečných 4:2 zvýšil znovu Emre.

Turecká fotbalová liga - 27. kolo:
Ankaragücü - Samsunspor 0:3, Antalyaspor - Manisaspor 2:1, Fenerbahce - Sivasspor 4:2 (za hosty gól Rajnoch).

Časová osa: Evropské ligy