Navrátil v turecké lize zařídil v nastavení gólem Sivassporu bod

ANKARA

Český obránce Jakub Navrátil zařídil v turecké fotbalové lize Sivassporu gólem v nastavení remízu 3:3 na hřišti Genclerbirligi. Bod je pro jeho tým o to cennější, že v závěru utkání dohrával bez dvou vyloučených hráčů.

Sivasspor, ze který vedle Navrátila nastoupil ve stoperské dvojici i reprezentant Jan Rajnoch, se sousedem s tabulky prohrával už po necelé půlhodině o dva góly. Do 56. minuty však dvěma brankami vyrovnal Pedriel.

V 65. minutě šlo do vedení znovu Genclerbirligi a hosté navíc postupně přišli o dva vyloučené hráče, takže vyztužit defenzivu musel další z Čechů v kádru Tomáš Rada. I ve výrazném oslabení díky třetí Navrátilově brance v sezoně Sivasspor ve druhé nastavené minutě vyrovnal a na svého soupeře si na 6. místě tabulky udržel jednobodový odstup.

Turecká fotbalová liga - 28. kolo:
Büyüksehir - Antalyaspor 4:0, Genclerbirligi - Sivasspor 3:3 (za hosty gól Navrátil),