Icardi rozhodl v nastavení o výhře PSG nad St. Etienne

Fotbalisté Paris Saint Germain zvládli přestřelku v 33. kole francouzské ligy a zdolali St. Etienne 3:2. Vítěznou branku obhájců titulu vstřelil v páté minutě nastavení střídající Mauro Icardi.

Mauro Icardi se raduje z vítězné branky

V Paříži byl ještě v 78. minutě stav 0:0, pak se ale trefil Bouanga a v 79. a 87. minutě z penalty otočil skóre ve prospěch PSG nejlepší ligový střelec Kylian Mbappé. Dvaadvacetiletý útočník dal v dresu pařížského velkoklubu už 86 ligových branek a v klubové historii se zařadil na třetí místo za Edinsona Cavaniho (138) a Zlatana Ibrahimovice (113).

Ve druhé minutě nastavení znovu vyrovnal Hamouma, poslední slovo ale měl Icardi, který se prosadil hned při svém návratu po měsíční absenci kvůli zranění.

Semifinalista Ligy mistrů tak ztrácí z druhého místa už jen bod na vedoucí Lille, které remizovalo v páteční předehrávce 1:1 s Montepellier.

Francouzská fotbalová liga - 33. kolo:
Paris St. Germain - St. Etienne 3:2 (79. a 87. z pen. Mbappé, 90.+5 Icardi - 78. Bouanga, 90.+2 Hamouma)
Brest - Lens 1:1 (37. Jean Lucas - 72. Kakuta z pen.)
Dijon - Nice 2:0 (50. Chafik, 77. Benzia z pen.)
Nimes - Štrasburk 1:1 (55. Ripart z pen. - 82. Lienard)
Remeš - Mety 0:0
Bordeaux - Monako 0:3 (29. Volland, 47. Martins, 90. Jovetič)
Nantes - Lyon 1:2 (61. Pallois - 5. a 37. z pen. Depay)